اینترنت همانند دریاست ، کسی که آن را نمی شناسد همانند کسی ست که شنا را نمی داند.
خانه » اخبار استخدام » جذب ۱۰۰ درصدی اعتبارات حوزه اشتغال در بجستان

جذب ۱۰۰ درصدی اعتبارات حوزه اشتغال در بجستان


مدیرکل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی از جذب ۱۰۰ درصدی اعتبارات حوزه اشتغال در بجستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، محمد سنجری در کارگروه تخصصی اشتغال و سرمایه گذاری بجستان اظهار کرد: طبق برنامه ریزی انجام شده توسط دولت در سال جاری باید بیش از یک میلیون و ۳۳ هزار شغل در کشور ۱۱۰ هزار فرصت شغلی در خراسان رضوی باید ایجاد و برنامه های سال ۹۶ نیز پیگری شود.
وی افزود: برای آماده کردن بستر باید اعتماد به نفس جوانان را بالا برده و بستر کار را نیز فراهم کنیم که البته سال گذشته در خراسان رضوی بالغ بر ۹۵ درصد و بجستان ۱۳۰ درصد برنامه اشتغال را پیگیری و ۳۷۰۰ نفر در استان مشغول به کار شده اند.
مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی ابراز کرد: بنگاه های اقتصادی اگر جذب کارگر کنند دولت ضمن همکاری، حق بیمه دوساله را پرداخت می کند ولی بیشتر تلاش بر این است که مشاغل خانگی و خرد مورد حمایت قرار گرفته تا یک فرد در کنار خانواده تجارب خود را نیز بتواند منتقل و همه افراد خانواده را به کار گیرد.
سنجری با اذعان به اینکه هر شهرستانی که بتواند اعتبارات خود را در این جهت زودتر جذب کند از اعتبارات دردسترس مبالغ دیگر ی اختصاص خواهد یافت افزود: سهم استان در سال گذشته از اعتبارات اشتغال ۴۱ میلیاد تومان و بجستان ۹۱۰ میلیون بود که صددرصد اعتبارات جذب شده و ۲۰۰ میلیون هم از اعتبارات شناور به بجستان اختصاص داده شده است.
وی بجستان را اولین شهرستانی در استان دانست که توانسته قبل از مهلت قانونی آخر خرداد جذب اعتبار کند افزود : بخش تعاون در این زمینه کمک بیشتری می تواند داشته باشد زیرا اشتغال فراگیر و اشتغال روستایی که مد نظر دولت نیز می باشد را می تواند پشتیبانی کند.

منبع : خبرگزاری مهر

برای مشاهده صفحه اصلی استخدام وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی اینجا کلیک کنید

قالب وردپرس

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است